WhatsApp
+908503049228
Menu
Sepetim


Hakkımızda

Kalepor, KALE İNŞ. CAM MOZAİK VE SERAMİK SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. güvencesi altında 2007 yılında kurulmuştur. Amacımız dış cephe konusunda,daha önce olduğu gibi sektörün lideri olmak ve ekonomiyi halka yöneltmek. Sektörünün öncüsü Kale Söve ile girdiğimiz bu sektörde ilerleme adımlarını bir bir geçerek ısı yalıtımı ve EPS sektörüne geçiş yaptık. 

Misyonumuz; Müşteri memnuniyetini en temel ilke olarak benimsemek ve bunun yanısıra ekonomiyi ve estetiği müşteriye iletmektir.
Vizyonumuz ise değişen dış cephe ve ısı yalıtım sistemlerini takip etmek,değişime katkı da bulunmak ve yeni ürünler üretmektir.

Kurumumuz 1975 yılından beri dış cephe sektöründe öncü olarak çalışmış, gelişen yalıtım teknolojisi olan söve’ye 2007 yılında geçmiştir. KALE YAPI markası altında üretimini yaptığı dış cephe ısı yalıtımı sektöründe; devamlı güncellenen ürün yelpazesi, yılların getirdiği tecrübe ve gelişmiş üretim sistemleriyle sektörde önemli bir yere sahiptir. Kalepor Söve her türlü estetik tarza ait söve modeline sahiptir. Sahip olduğu onlarca modelin yanında istenilen şekil ve ölçülerde üretim yapabilecek olanaklara ve makine kapasitesine sahiptir. EPS B1 Sınıfı üründen yapılan hazır söveler maliyet, kalite ve montaj kolaylığı açısından tercih edilmektedir. Kalepor söve uygulamaları, yapılarımıza estetik kazandırması açısından inşaat sektöründe sıkca kullanılan bir ürün haline gelmiştir.