WhatsApp
+908503049228
Menu
Sepetim


Ana Bayi / Satış Noktası Olmak İstiyorum

Kale Plus Ana Bayi / Satış Noktası Şartları


Kale Plus Ana Bayilik Nedir ?

Kale Plus ürünleri Türkiye'nin her tarafında ve internet mecrasında tanıtılır ve satışı yapılır. Kale Plus çözüm ortaklarımız ürünlerimizi liste fiyatından veya uygulanan kampanya fiyatlarından satarlar. Haksız rekabeti önlemek için indirim yapmalarına izin verilmez. Ana bayi bölgesindeki çözüm ortağımızı, bölgenin ekonomik koşullarına göre satış kalitesini arttırması desteklenir. 


Ana Bayi Süreci

Kale Plus ana bayi seçim sürecinde ana bayi ortağımızın bulunduğu bölgeye gözlem elçileri gönderir. Ana bayimiz bölgenin en büyük bayisi özelliğini kazanır. Kale Plus o bölgedeki ana bayiye müşteri yönlendirmesi yapar. Yönlendirilen müşteriye Kale Plus kalitesi ile hizmet etme hakkına sahiptir. Ana Bayi Kale Plus'ın kendisi olur.

- Ana Bayi'nin ilk etapta 500m2 ( Toplam 834 adet panel ) sipariş vererek stok yapması istenir. Verilen sipariş hemen işleme alınır ve sisteme girilir. Siparişler ana bayi'ye teslim edildikten sonra müşteri yönlendirmesine başlanır. Ana bayi haritasına eklenir. 

- Kargo ücretleri alıcı bayiye aittir. Gönderimler UPS kargo veya Anlaşmalı olunan her hangi bir ambar ile gönderilir. UPS Kargo gönderim ücreti Tüm Türkiye için 35₺'dir.

- Ana Bayi Kale Plus Standı İle Desteklenir. Stand içerisinde 10 Adet ürün tanıtılabilir.

- Ana Bayi'den aylık olarak satış raporu ve satış istatistiği istenir. Kale Plus ana bayi büyüme oranı çıkarılır.

- Ana Bayi için sınırsız katalog gönderimi yapılır. Mail listesine eklenir. Düzenli olarak biigilendirme mailleri gönderilir.

- Ana bayi isterse İnternet üzerinden KALE PLUS ürünleri adı altında satış yapabilir. Gönderimler sadece KALE PLUS adı altında olur. Çünkü Kale Plus bir markadır.

- Ana bayi'ye Fiziki Pos veya Sanal Pos destek hizmeti sağlanır. Uygun avantajlar ile ödeme almasına imkan tanınır.

- Ana bayi her ay 100m2 ve üzeri stok çekmek ile yükümlüdür. 

- Ana bayi siparişleri tamamen faturalı şekilde gerçekleşir. E-Fatura mükellefi olması gerekmektedir.

- Ana bayi'ye uygun ödeme avantajları tanınır. 

Önemli NOT: Ana bayi sadece Kale Plus Duvar Panellerini satabilir. Farklı bir şirket ile çalışılmasına izin verilmez.


Kale Plus Ana Bayilik Nedir ?

Kale Plus ürünleri Türkiye'nin her tarafında ve internet mecrasında tanıtılır ve satışı yapılır. Kale Plus çözüm ortaklarımız ürünlerimizi liste fiyatından veya uygulanan kampanya fiyatlarından satarlar. Haksız rekabeti önlemek için indirim yapmalarına izin verilmez. Satış Noktası bölgesindeki çözüm ortağımızı, bölgenin ekonomik koşullarına göre satış kalitesini arttırması desteklenir.
 

Satış Noktası Süreci
Kale Plus satış noktası seçim sürecinde satış noktası ortağımızın bulunduğu bölgeye satış yapmasını sağlar. Satış Noktamız bulunduğu bölgenin en büyük satış noktası olma özelliğini kazanır. Kale Plus o bölgedeki satış noktasına kendi müşterisini müşterisini yönlendirir. Yönlendirilen müşteriye Kale Plus kalitesi ile hizmet etme hakkına sahiptir. Satış Noktası Kale Plus'ın kendisi olur.

- Satış Noktası'nın ilk etapta 100m2 ( 
167 Adet panel )  sipariş vererek stok yapması istenir. Verilen sipariş hemen işleme alınır ve sisteme girilir. Siparişler satış noktasına teslim edildikten sonra müşteri yönlendirmesine başlanır.